Translate this site
Zoek op deze site
Abonneer je op dit blog d.m.v. e-mail
Voeg je bij 410 andere abonneesPODBEAN
Koinonia on Spreaker
Al onze sites
Bijbels Hebreeuws Podcast:
Bijbels Grieks Podcast:
Talmoed voor Notsriem Podcast
Hier vind je aanvullende informatie over het werk van Koinonia Bijbelstudie Live!
Je vindt ons op:
- Ds. R.A. Veen, voluit Robbert Adrianus Veen, is een Nederlandse theoloog geboren in Amsterdam in 1956. Zijn theologische werk is sterk beïnvloed door Karl Barth, John Howard Yoder en Menno Simons. Tegenwoordig werkt hij aan de relatie tussen (Rabbijnse) Jodendom en Christendom en publiceert daarover op zijn website. (koinoniabijbelstudie.nl) Ds. Veen heeft een achtergrond als predikant bij de doopsgezinden en was universitair docent "Christelijke Geloofs- en Zedenleer vanuit Dopers Perspectief" aan het Doopsgezind Seminarium. In 2023 ging hij met emeritaat en woont sindsdien in de Noord-Hollandse gemeente Anna Paulowna.
-
Recente berichten
Recente reacties
- Mw. G. Blom op De absurditeit van de Triniteit
- Robbert Veen op De absurditeit van de Triniteit
- Mw. G. Blom op De absurditeit van de Triniteit
- Robbert Veen op Interview: waarom preken over het Onze Vader?
- Anoniem op De valse eenheid in de muzikale eindtijd
Archief
Blogstatistieken
- 66.790 hits
Categorieën
Administrator
Kun je je niet identificeren met het christendom, zoals zich dat in de voorbije eeuwen heeft ontwikkeld? Heeft het christendom je te veel teleurgesteld in zijn doorwerking op de samenleving of in je eigen leven? Die teleurstelling vind je ook bij de charismatici, bij hen zou je het zelfs kritiek kunnen noemen, zij peppen zich op tot ‘meer van de Geest’.
Hoe zit het toch met die doorwerking van het evangelie in mens en maatschappij. Ik vraag me dat ook vaak af. Dat is een bijbelstudie waard, lijkt me.