Avonddienst en tweede deel van de verkondiging
Jesaja 53 in de Lijdenstijd. Een prachtig en diep hoofdstuk dat ons het Lijden en sterven van de Heer Jezus Christus voorstelt, 800 jaar voordat Jezus geboren zou worden!
We vinden eerst de verworpen Christus (vs. 1-3), dan het plaatsvervangend lijden en sterven (4-6), dan de vrijwillige onderwerping aan het lijden en het zwijgen (7-9) en tenslotte de uitkomst van het lijden en de toekomst (10-12).
Translate this site
Zoek op deze site
Abonneer je op dit blog d.m.v. e-mail
Voeg je bij 412 andere abonneesPODBEAN
Koinonia on Spreaker
Al onze sites
Bijbels Hebreeuws Podcast:
Bijbels Grieks Podcast:
Talmoed voor Notsriem Podcast
Hier vind je aanvullende informatie over het werk van Koinonia Bijbelstudie Live!
Je vindt ons op:
- Ds. R.A. Veen, voluit Robbert Adrianus Veen, is een Nederlandse theoloog geboren in Amsterdam in 1956. Zijn theologische werk is sterk beïnvloed door Karl Barth, John Howard Yoder en Menno Simons. Tegenwoordig werkt hij aan de relatie tussen (Rabbijnse) Jodendom en Christendom en publiceert daarover op zijn website. (koinoniabijbelstudie.nl) Ds. Veen heeft een achtergrond als predikant bij de doopsgezinden en was universitair docent "Christelijke Geloofs- en Zedenleer vanuit Dopers Perspectief" aan het Doopsgezind Seminarium. In 2023 ging hij met emeritaat en woont sindsdien in de Noord-Hollandse gemeente Anna Paulowna.
-
Recente berichten
Recente reacties
- Jan Luiten op Het oordeel over de Kerk
- Jan Luiten op Jezus en de Messiaanse verwachting
- Wil Hofman op Een preek over de Drie Koningen in Medemblik
- Robbert Veen op Jezus en de Messiaanse verwachting
- Jan Luiten op Jezus en de Messiaanse verwachting
Archief
Blogstatistieken
- 66.790 hits
Categorieën
Administrator